Ładowarki do padów

Ładowarka do padów – urządzenie genialne w swojej prostocie

Ładowarka do padów to urządzenie, które jest koniecznie potrzebne wszystkim graczom. Świetna gra, jesteś w samym środku bitwy, a tu nagle pad odmawia posłuszeństwa? Tracisz sterowność nad bohaterem bądź avatarem? Tak, jak do wielu innych urządzeń, czy to do telefonu, czy laptopa tak samo będzie Ci potrzebna ładowarka do padów. Po naładowaniu pada, możesz używać go bezprzewodowo, co przynosi ogromną swobodę w wykonywaniu ruchów, podczas grania.

Ładowarka do padów to nieodłączny element sprzętu gracza. Należy pamiętać o pewnych zasadach, ładowania. Tak, jak z telefonem wiemy, że nie należy go wtedy używać i że należy zapewnić odpowiedni poziom energii, tak samo jest z padem. Jeśli chcemy wydłużyć jego żywotność, na czas ładowania powinniśmy odłożyć go w miejsce, gdzie spokojnie się naładuje. By pad działał bez żadnych zarzutów, należy zapewnić mu odpowiednią dawkę energii. Jakie są modele ładowarek do padów? Jaka ładowarka do padów będzie najlepsza? Wszystkiego dowiecie się w dalszej części artykułu, zapraszamy.

Ładowarki do padów równa się zawsze naładowany pad

Jak już wspomnieliśmy, każde urządzenie potrzebuje ładowarki. Dzięki niej dostarczana jest odpowiednia ilość energii do rozładowanego urządzenia, w tym przypadku pada bo o nich jest mowa. By pad chodził poprawnie, bez żadnych zastrzeżeń musimy dopilnować tego, aby był on ładowany w przypadkach, kiedy już traci swoją moc, regularnie. Na szczęście o dostępność ładowarek do padów nie musimy się martwić – w sklepach jest ich mnóstwo. 

Oczywiście ładowarkę, należy dobierać do odpowiedniego modelu pada. Ładowarki do padów – zawsze naładowany pad to zdanie, można obrać sobie za motto, które będzie nam przypominać o dostarczeniu energii padom. Mało kto docenia to, jaką rolę odgrywa ładowarka. Gdyby nie ona, nie mielibyśmy kontroli nad grą, ponieważ pady leżałyby rozładowane. To dzięki niej możemy czerpać ogromną radość, z długiego grania w ulubione przez nas gry. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu wybierzecie idealną ładowarkę do swoich padów i przywiążecie większą uwagę do dbania o nią.

Jakie są ładowarki do padów?

Często się zastanawiacie, jakie są ładowarki do padów. Jakie ładowarki do padów wybrać, jakie są najlepsze? Z biegiem czasu, technologia coraz bardziej nas zaskakuje. Oczywiście jest to pozytywne zaskoczenie, ponieważ sprzęt, który pamiętamy z przed parunastu lat, z biegiem czasu został ulepszony do tego stopnia, by żyło nam się lepiej. Jakie są ładowarki do padów?

Ładowarki do padów te, które są nam wszystkim bardzo dobrze znane, są na kablu o klasycznym wejściu USB podpinanym do konsoli. Takim rozwiązaniem jesteśmy w stanie, naładować jednego pada. W związku z tym, żeby zwiększyć komfort korzystania z konsoli, powstały tak zwane stacje dokujące, które umożliwiają naładowanie dwóch padów jednocześnie.

Dwa pady naładowane jednocześnie, więc nie ma najmniejszego problemu z powrotem do gry, gdzie występuje dwóch bohaterów. Jak wiadomo, wszystko ma swoją cenę. Jakie ładowarki do padów są najtańsze, a jakie najdroższe? Możecie być spokojni, z pewnością na ładowarki do padów nie wydacie fortuny. Dobrą ładowarkę do padów jesteście w stanie kupić już za 120zł.

Najpopularniejsze rodzaje ładowarek do padów

Ładowarka do padów Xbox One

Nie ma nic bardziej frustrującego niż rozładowany pad do konsoli akurat w momencie kiedy mamy ochotę na chwilę wirtualnej rozrywki. W takim przypadku nie można obejść się bez ładowarki do padów Xbox One. Każdy prawdziwy gracz wie jak ważne jest posiadanie ładowarki do padów Xbox One. Wszystkie pady do konsoli Xbox One są zasilane na baterie AA. Istnieje także możliwość wymiany baterii na akumulator i ładowania pada do Xbox One za pomocą stacji dokującej lub poprzez kabel USB.

W przypadku zasilania na baterie, użytkownicy często wybierają baterie alkaliczne, które później mogą ładować za pomocą ładowarek sieciowych lub akumulatorów. Ładowarki do padów Xbox One mogą być w formie zasilania sieciowego bądź też w formie akumulatorów wraz ze stacją dokującą. Obecnie na rynku jest kilka rodzajów ładowarek do padów Xbox One zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Różnorodność ładowarek do padów Xbox One sprawia, że każdy gracz znajdzie dla siebie ładowarkę idealną, taką która najbardziej będzie mu odpowiadać cenowo, jak również jakościowo.

Rodzaje ładowarek do padów dla Xbox One

Jak już zostało to wyżej wymienione, jest kilka rodzajów ładowarek do padów dla Xbox One. Jedną z nich jest ładowarka do padów dla Xbox One Energizer PDP Ga-ming. Jest to zestaw do aktywnego ładowania kontrolerów Xbox One. Zawiera on dwa akumulator, których czas grania po naładowaniu wynosi 35h. Sposób użycia tej ładowarki do padów dla Xbox One jest dość prosta. Wkładamy po prostu akumulator-ki jak baterie i zakładamy wkładkę znajdującą się w zestawie. Po graniu na konsoli odstawiamy pady na stację dokującą. Stacja dokująca posiada dwie lampki: czerwoną i zieloną. Czerwona oznacza, że kontroler jest w trakcie ładowania, zielona nato-miast sygnalizuje naładowanie w 100%.

Drugim przykładem ładowarki do padów dla Xbox One jest zestaw ładujący ENERGI-ZER 048-030-EU. Ten rodzaj ładowarki do padów dla Xbox One posiada kabel o długo-ści 2,7m. Zawartość tego zestawu zawiera: kabel, akumulator do pada, a także przejściówkę. Ten rodzaj ładowarki do padów dla Xbox One umożliwia ładowanie kon-trolera w trakcie gry. Jedyną różnicą pomiędzy tą ładowarką, a ładowarką do padów dla Xbox One wymienioną powyżej jest brak stacji dokującej. Zastępuje ją adapter na kablu 2,7m z wejściem USB. Gdy pad sygnalizuje koniec energii, podpina się przej-ściówkę i można grać dalej tylko już na kablu.

Ładowarka do padów PS4

Ładowarka do padów PS4 to jedna z najważniejszych rzeczy wśród akcesoriów każdego gracza. Brak ładowarki do padów oznacza brak gry. Bez niej nie naładujemy pada i nie będziemy w stanie kontynuować naszej ulubionej gry. Niestety, nie oszukujmy się, ale o sprzęty typu ładowarka, kable USB i inne łącza nie dbamy. Od razu po wypakowaniu sprzętu, ładowarka do padów PS4 zostaje przez nas rzucona w kąt i leży tak to pierwszego ładowania pada.

By ładowarka do padów PS4 dłużej nam posłużyła, warto o nią odpowiednio zadbać. W jaki sposób? Nie zawijaj kabla od ładowarki w pętle i supły nie do rozwiązania. Pamiętaj o tym, żeby po każdym naładowaniu pada, ładowarkę schować w bezpieczne miejsce. Ładowarka do padów PS4 powinna być oryginalna, nie może składać się z kabla, który znaleźliśmy pośród tysiąca innych. Ładowarka do padów PS4 odmówi nam nawet posłuszeństwa i nie naładuje pada do gry. Naprawdę warto zwrócić uwagę i odpowiednio zadbać o tego typu ładowarkę. Z pewnością odwdzięczy nam się swoją długą pracą.

Rodzaje ładowarek do padów dla Playstation 4

Ładowarka do padów dla Playstation 4, jak już wspominaliśmy, że jest to jedna z najważniejszych elementów wyposażenia gracza. Jaka ładowarka do padów dla Playstation 4 jest najlepsza?

Największa popularność w ostatnich latach zyskały, magnetyczne porty ładujące wyczerpane pady. Wykonane z antypoślizgowego materiału, wyposażone w animowane wskaźniki LED, informujące o naładowaniu urządzenia skradły serce graczy. Nic dziwnego, że skradły serca, w końcu są jednym z najwygodniejszych urządzeń pod względem obsługi. Tradycyjna ładowarka do padów dla Playstation 4 o kablu z wejściem USB to równie dobre rozwiązanie co magnetyczne porty.

Używając, jednak tradycyjną ładowarkę do pada należy zwrócić szczególną uwagę oraz zadbać o kabel, aby nie uległ zniszczeniu poprzez zwijanie go i plątanie w supły. Świetnie w roli ładowarki sprawdzają się porty na pady.

Jest to, również ulepszona ładowarka do padów dla Playstation 4. Pozwala naładować dwa pady jednocześnie, a nie jeden. Czy może być coś cudowniejszego? Oczywiście, że nie. Dla gracza kontynuacja gry to najpiękniejsza rzecz na świecie. Uwierzcie nam, nie przesadzamy. Są takie osoby, które uwielbiają gry na Playstation 4.
4.8 ocenana podstawie 420 opinii