Do makijażu

Lampa do makijażu to coś co musi mieć każda kobieta!

Lampa pierścieniowa to coś z pewnością, co musi mieć każda kobieta. Ilekroć było tak, że przed wyjściem z domu nasz makijaż wyglądał dobrze, ale kiedy tylko przeszliśmy do jaśniejszego, okazywało się, że nasz podkład lub puder jest za ciemny? Albo ile razy zdarzyło Ci się, że nawet w dzień nie byłaś w stanie zrobić dobrych zdjęć właśnie przez złą barwę światła? Jeśli na wszystkie z powyższych pytań odpowiedziałaś "tak", zadamy Ci kolejne pytanie: czy używałaś już lamp do makijażu?

Koniec z rozmazanym tuszem do rzęs, z plamami na twarzy lub kołnierzyku ubrania po sypkich kosmetykach, za ciemnym podkładem lub korektorem! Lampa do makijażu ułatwi i uprzyjemni nam tę czynność na długo. Nie jest to kolejny niepotrzebny beauty gadżet, a istny must have. Posłuży nie tylko w trakcie makijażu.

Lampa do makijażu sprawdzi się też jako oświetlenie do robienia zdjęć. Z lampą do makijażu  jesteście w stanie zrobić idealne zdjęcie na Instagrama. Dobre światło to klucz do świetnej fotki. Nie ma, więc mowy o niepotrzebnym wydawaniu pieniędzy, gdyż jak same możecie zauważyć sprzęt ten ma wiele innych zastosowań. Dlatego nie ma co się dłużej wahać – lampa pierścieniowa to coś, co musisz mieć!

Jaką lampę do makijażu wybrać?

Wybierając odpowiednią lampę do makijażu, wypada zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów m.in. rodzaj i kolor żarówek, miejsce w którym zostaną umieszczone, zwłaszcza jeżeli zamierzamy wykonywać makijaż w łazience. Warto wtedy projektując wygląd łazienki, zaplanować rozmieszczenie nie tylko głównego oświetlenia, ale także tego, który ułatwi nam poprawianie urody. Jednym z rozwiązań jest zamontowanie żarówek wokół lustra lub nad. Najlepsze do tego będą żarówki LED, które po pierwsze są wydajne i o długiej żywotności, a po drugie zapewniają idealne oddanie barw. Pamiętaj także o dobraniu odpowiedniej mocy żarówek.

Przejdźmy do światła. Światło lampy do makijażu powinno być rozproszone, ponieważ nadmiernie skupione będzie rzucać mocniejsze cienie a co za tym idzie, będzie bardziej podkreślać wszelkie niedoskonałości. Lampa do makijażu posiadająca rozproszone źródło światła równomiernie oświetli twarz i zminimalizuje cienie. Dzięki temu wykonywanie makijażu będzie dokładniejsze.

W sklepach bądź też w Internecie można znaleźć lampy typowo przeznaczone do wykonywania makijażu. Są to lampy pierścieniowe LED. Ze względu na swój okrągły kształt pozwala równomiernie oświetlić twarz. Kolejną jej zaletą jest światło łudząco przypominające światło dzienne. Tego rodzaju lampę do makijażu wykorzystuje wiele doświadczonych makijażystek, a także fotografowie do wykonywania profesjonalnych zdjęć. Dodatkowo lampa pierścieniowa led nie niszczy Twoich oczu. To kolejna zaleta, która nie może zostać przez nas pominięta.

Ważny jest także tryb regulacji lampy. Aby w 100% dopasowała się ona do Twoich potrzeb musi być ustawiona na wysokości Twojej twarzy. Padające z niej światła muszą zapewnić Ci dokładne oświetlenie. Dzięki temu możesz spokojnie skupić się na swoich czynnościach.

Lampa pierścieniowa - idealny prezent dla makijażystki

Lampy pierścieniowe to coś o czym marzy każda dziewczyna, która dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem lub już wspina się po szczeblach drabiny wizażu. Nie ma się co dziwić - Dobre oświetlenie to połowa sukcesu przepięknego makijażu, a następnie dobrze zrobionych zdjęć.

Wybór lamp na rynku jest ogromny, dzięki czemu możesz w fajny i niedrogi sposób kupić komuś coś co nie tylko ułatwi mu pracę, ale także sprawi, że będzie ona przyjemniejsza. Przed zakupem zawsze możesz dyskretnie podpytać o to jakiej mocy żarówki byłyby najlepsze, czy opcja regulacji jest konieczna.

Lampa pierścieniowa to naprawdę super patent na udany prezent.
4.9 ocenana podstawie 205 opinii